Jak Shannen Doherty radzi sobie z chorobą?!Shannen Doherty, znana przede wszystkim z roli Brendy w serialu Beverly Hills 90210 od ponad roku walczy ze złośliwym nowotworem piersi. Początkowo lekarze mieli nadzieje, że gwiazda uniknie chemioterapii. Niestety na początku sierpnia rak zaczął się rozprzestrzeniać – aktorka poinformowała fanów, że ma przerzuty do węzłów chłonnych i musi podjąć dalsze leczenie. Od tego czasu na Instagramie Shannen pojawiają się relacje z jej “dni chemii”.

Aktorka bez cenzury pokazuje, jak stopniowo wyniszcza ją walka z nowotworem. Pokazała nie tylko golenie głowy, ale nawet tak intymne momenty, jak wstrzykiwanie chemii. W całym procesie nieustannie towarzyszy jej matka oraz mąż – fotograf Kurt Iswarienko.

Na profilu Shanen właśnie pojawiły się nowe zdjęcia, ale także filmy, w których zachęca fanów i fanki walczących z rakiem do ćwiczeń. Aktorka stara się po każdej chemii odbyć trening , który wzmacnia jej ciało i pomaga pozbyć się toksyn.

Po dniu chemii. Wierzę, że ruch bardzo pomaga w procesie leczenia – mówi Shannen. To nie zawsze jest proste i czasem następnego dnia po chemii nie mam siły. Staram się jednak zmobilizować i sprawić, że moja krew szybciej płynie i pozbyć się toksyn z ciała poprzez trening. Czasem ćwiczenia okazują się łatwe, niekiedy zaś muszę mocno wcisnąć przycisk RUSZAJ SIĘ!!! To zasada dotycząca każdej choroby. To część procesu leczenia.

Zobaczcie, jak gwiazda serii Beverly Hills 90210 radzi sobie z trudnym leczeniem.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jak Shannen Doherty radzi sobie z chorobą?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz