Jak radzi sobie z macierzyństwem Marina Łuczenko-Szczęsna?Właśnie została mamą i całą uwagę skupia na małym Liamie. Marina Łuczenko-Szczęsna (29 l.) nie wyobraża sobie jednak, że przez macierzyństwo miałaby porzucić swoją wielką pasję, czyli śpiewanie.

– Marina w ciąży była bardzo kreatywna, tworzyła nowe melodie i cały czas śpiewała. Miała mnóstwo pomysłów na nowe piosenki – twierdzi koleżanka gwiazdy w rozmowie z Faktem. – Na razie chce całkowicie poświęcić się synkowi, ale przed porodem rozmawiała z producentami i jeszcze w tym roku planuje wejść do studia i stworzyć materiał na trzecią płytę – dodaje nasza informatorka.

Nie znaczy to oczywiście, że Liam – owoc miłości wokalistki i piłkarza Wojciecha Szczęsnego (28 l.) – zejdzie na dalszy plan. – Ania Lewandowska udowodniła Marinie, że można być świetną mamą i realizować się zawodowo – twierdzi nasza informatorka.

Przypomnijmy maleństwo przyszło na świat ostatniego dnia czerwca. Rodzice dali synkowi angielskie imię. Jak dowiedział się Fakt, wokalistce w szpitalu towarzyszyli mąż i mama. Wcześniej były obawy, że Wojciech Szczęsny będzie w tym czasie grał z piłkarską reprezentacją na mundialu, ale nasi futboliści szybko pożegnali się z turniejem.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jak radzi sobie z macierzyństwem Marina Łuczenko Szczęsna?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz