Jak narkotyki zniszczyły życie Geroge’a Michaela?Wybitny muzyk, współtwórca kultowej grupy Wham! odszedł 25 grudnia w swoim domu. Jako przyczynę śmierci George’a Michaela podaje się niewydolność serca. O tym, że piosenkarz nie odmawiał sobie nigdy używek mówiło się jednak od wielu lat. Jak George Michael niszczył swoje zdrowie?

Żadne skandale, w które pakował się George Michael nie były w stanie przyćmić jego muzycznego talentu i wielkiej kariery. Wydawało się, że czegokolwiek by nie zrobił, po prostu nie mógł sobie zaszkodzić. A wielokrotnie próbował.

Michael nie miał obaw przed próbowaniem różnego rodzaju używek i najzwyczajniej nie dbał o to, co inni na ten temat sądzą. – Moja kariera wydaje się utrzymywać jak plastikowa kaczka na wodzie i czasami jestem tym wręcz oburzony – mówił ze śmiechem piosenkarz.

George Michael potrafił wypalać około kilkudziesięciu skrętów z marihuaną dziennie (przyznawał się do dwudziestu pięciu). W 2008 roku przyłapano go zaś w publicznej toalecie na paleniu cracku.

Kolejnym niezdrowym nawykiem Michaela był seks z przypadkowymi partnerami. Powiedział kiedyś swojemu przyjacielowi Piersowi Morganowi, że miał ponad 500 partnerów seksualnych przez 7 lat.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jak narkotyki zniszczyły życie Gerogea Michaela?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz