Jak Marta Żmuda Trzebiatowska zarobiła 300 tys. złotych?To się dopiero nazywa lekka i przyjemna praca. Jak dowiedział się Fakt, Marta Żmuda Trzebiatowska (32 l.) za występ w zmysłowej sesji dla producenta biżuterii zgarnęła aż 300 tysięcy złotych! Do zdjęć promujących drogie błyskotki aktorka zdecydowała się pozować w wyjątkowo skąpych stylizacjach, które odsłaniały jej ponętne kształty.

Sesja fotograficzna powstawała na plażach w Portugalii. Marta więc nie tylko się wzbogaciła, ale przy okazji pracy mogła nacieszyć się również piękną pogodą i morskimi kąpielami. Ale efekt przeszedł oczekiwania wszystkich. Choć niektórzy twierdzą, że seksapil gwiazdy nieco odwrócił uwagę od reklamowanej biżuterii, producenci są zachwyceni. Najwidoczniej wychodzą z założenia, że nagość najlepiej rozkręca sprzedaż.

A to przecież nie jedyna okazja, żeby zobaczyć śliczną aktorkę w pełnej krasie. Jakiś czas temu prawdziwą furorę zrobił trailer jej najnowszego filmu, w którym pokazała jeszcze więcej. Nie ma się co oszukiwać, naga Marta Żmuda Trzebiatowska to obrazek obok którego nie da się przejść obojętnie!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jak Marta Żmuda Trzebiatowska zarobiła 300 tys. złotych?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz