Jak Marta Kaczyńska spędziła święta?!Z ukochanymi córeczkami i stryjem Jarosławem, a później z nowym przyjacielem. Tak Boże Narodzenie spędziła Marta Kaczyńska (35 l.). Po tym, gdy straciła rodziców, a jej mąż, podejrzewany o oszustwa, został osadzony w areszcie, to Jarosław Kaczyński (66 l.) stał się jedną z najbliższych jej osób. Ostatnio jednak w życiu Marty pojawił się ktoś jeszcze.

- W święta przyjedzie do mnie bratanica z wnuczkami – deklarował prezes PiS w przedświątecznej rozmowie z “Super Expressem”. Tak też się stało. Marta Kaczyńska wraz z córkami Ewą (12 l.) i Martynką (8 l.) odwiedziła dom stryja na warszawskim Żoliborzu. To właśnie Marta tchnęła w dom prezesa prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia: udekorowała go lampkami, na stole natomiast zagościły przywiezione przez nią świąteczne przysmaki. Podczas świąt Kaczyńscy nie zapomnieli jednak o tych, którzy odeszli. Całą rodziną wybrali się na cmentarz Powązkowski, by pomodlić się przy grobie matki prezesa PiS Jadwigi Kaczyńskiej (+87 l.).

Podczas świąt Marta znalazła czas, by spotkać się z jeszcze jedną bliską jej sercu osobą. Elegancki mężczyzna, który od jakiegoś czasu pojawia się przy jej boku, to znany łódzki biznesmen i restaurator Paweł Zyner (49 l.). To właśnie z nim Marta spędziła miłe bożonarodzeniowe popołudnie. Para zjadła najpierw obiad w restauracji U Kucharzy w Arsenale, a później Zyner i Kaczyńska relaksowali się przy filiżance gorącej czekolady w pijalni Wedla położonej w samym sercu Warszawy. To z pewnością były udane święta!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Jak Marta Kaczyńska spędziła święta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz