Jak Małgosia i Radek Majdanowie zarabiają na swojej miłości!Po ślubie wzrosła wartość rynkowa Małgorzaty Rozenek-Majdan (38 l.) i jej ukochanego Radosława (44 l.). Fakt dowiedział się, że para jest teraz zasypywana propozycjami zawodowymi. A jeśli wszystko dobrze pójdzie, gwiazdorski duet doczeka się nawet własnego reality show!

Majdanowie mają teraz swoje wspólne pięć minut. Po ślubie ich stawki za uczestnictwo bądź prowadzenie imprez znacznie wzrosły. W weekend para poprowadziła razem wydarzenie w jednym z podwarszawskich centrów handlowych, za co mogli otrzymać nawet ponad 20 tysięcy złotych.

Jako para przedstawiają dla organizatorów większą wartość niż w pojedynkę. Duży wpływ na wycenę ich usług ma udział małżonków w programie TVN „Azja Express”, gdzie stali się ulubieńcami widzów. – Cytaty z Gosi i Radka robią furorę w internecie. Jako para wzbudzają teraz ogromne zainteresowanie, więc wiele osób chce to wykorzystać. Oni sami także – opowiada Faktowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Nic dziwnego, że włodarze TVN też mają wobec nich swoje plany. – Liczą na reality show z Majdanami, ale nie wiadomo, czy Gosia się na to zgodzi – zdradza nasz informator. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo strach będzie otworzyć lodówkę!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jak Małgosia i Radek Majdanowie zarabiają na swojej miłości!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz