Jak Małgorzata Rozenek prezentuje się w bikini?!Jejuu jaka laska z ciebie Małgorzato!

Ale figura!!!!Pani Gosiu kompleksów można się nabawić:)

Ahhhh co za figura! Boska! Sprzątam, wyginam się jak zalecałaś, ale u mnie to tak nie wygląda, chyba bez treningów się nie da… – to tylko kilka komentarzy zachwyconych internautów, którzy mieli okazję zobaczyć zdjęcie Małgorzaty Rozenek (38 l.) w bikini.

Celebrytka wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu, wczoraj wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie zrobione w Saint Tropez. Ale nie miejsce jest tu kluczowe, lecz strój, w którym gwiazda pokazała się światu. Oranżowy kostium odsłonił seksowne kształty narzeczonej Radka Majdana. Trzeba przyznać, że figura prowadzącej Projekt Lady jest naprawdę niezła.

Tymczasem część fanów wdała się w dyskusję na temat wieku Małgorzaty Rozenek. Zaczęło się od złośliwego wpisu internauty, który stwierdził, że ciało Rozenek jest – jak to ujął – “dotknięte zębem czasu”.

Bzdura. Z taka figura ani na 40 nie wygląda. Gdyby nie afera z wiekiem, nikt by nawet 40 nie dał Pani – broni celebrytki fan.

Ktoś inny dodaje:

A co Cię to wgl obchodzi ile ma lat? Może mieć i 99 a to dalej nie bd twoja sprawa…

Spór kończy kończy kolejny internauta pisząc:

Wyglądasz pięknie Kochana!! Ważne ze jesteście szczęśliwi, wiek nie gra roli a zazdrośnicy niech się zajmą swoim życiem.. Nudnym życiem icon smile Jak Małgorzata Rozenek prezentuje się w bikini?!
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jak Małgorzata Rozenek prezentuje się w bikini?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz