Jak Maffashion prezentuje się w bikini?!Intensywne treningi czy dobre geny?

Polskie gwiazdy sezon bikini rozpoczęły na dobre. Widać to doskonale patrząc na ich profile społecznościowe, gdzie codziennie zalewają nas falą zdjęć w strojach kąpielowych z rajskich plaż, a szczególnie zdjęciami swoich… pośladków. Ostatnio takim zdjęciem ze słonecznej Croatii pochwaliła się jedna z najpopularniejszych blogerek modowych – Maffashion. Zdjęcie wywołało skrajne emocje: od zachwytu filigranową figurą po krytykę ze względu na zbytnią chudość.

Waga blogerki już od dłuższego czasu jest szeroko komentowana w mediach, ale jak sama twierdzi to kwestia genów. I chyba jesteśmy stanie to uwierzyć, bo patrząc na pozostałe zdjęcia Maff raczej stroni od ćwiczeń i ścisłej diety icon wink Jak Maffashion prezentuje się w bikini?! Porównując ją do znanych polskich fit guru m.in. Ewy Chodakowskiej i Anny Skury (gwiazdy okładki czerwcowego JOYa) blogerka nie odbiega od nich swoimi kształtami. Smukłe, jędrne ciało z delikatnie zarysowanymi mięśniami może u niektórych wzbudzić zazdrość.

Maff tym samym udowadnia, że wcale nie są potrzebne godziny spędzone na siłowni, żeby móc pochwalić się zgrabnym ciałem?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Jak Maffashion prezentuje się w bikini?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz