Jak ma na imię córka Kylie Jenner?Kylie Jenner urodziła córkę. Gdy tylko lekko opadły emocje związane z narodzinami pierwszego dziecka celebrytki, od razu pojawiły się spekulacje na temat imienia, jakie otrzymała dziewczynka. Jak nazywa się dziecko Kylie Jenner i rapera Travisa Scotta? Wszytko jest już jasne!

Jak się nazywa dziecko Kylie Jenner? Takie pytanie już od paru dni zadają sobie fani 20-letniej gwiazdy, która 1 lutego 2018 urodziła zdrową córeczkę. To wszystko dlatego, że celebrytka w swoim pierwszym wpisie na Instagramie ujawniającym ciążę i poród, nie wspomniała nic na temat imienia, jakim ma zamiar nazwać nowo narodzoną dziewczynkę. Brak oficjalnych informacji oczywiście uruchomił falę spekulacji… Musimy przyznać, że jedna z teorii internautów i mediów na temat imienia dziecka Kylie Jenner była naprawdę interesująca.

Dziecko Kylie Jenner nazywa się Butterfly? Niektórzy fani celebrytki twierdzili, że odkryli imię dziewczynki dzięki wskazówkom samej gwiazdy. Użytkownicy Twittera zwracali uwagę na to, że motyw motyla (z ang. butterfly) od dawna przewijał się w życiu Kylie i jej chłopaka. Chodziło tu między innymi o zdobiące ich ciała tatuaże, biżuterię, wystrój dziecięcego pokoju córeczki, post Kylie z symbolem motyla oraz tytuł jednej z piosenek Travisa Scotta, czyli “Butterfly Effect”. To był jednak mylny trop!

Córka Kylie Jenner nazywa się Stormi. Kylie pochwaliła się tą wiadomością na swoim Instagramie, gdzie zamieściła pierwsze zdjęcie dziecka. Podobno odkąd Kylie Jenner została mamą, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Przyrodnia siostra Kim Kardashian twierdzi, że macierzyństwo jest jej życiowym powołaniem, a córka Stormi to jej największe szczęście.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak ma na imię córka Kylie Jenner?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz