Jak ma na imię córka Khloe Kardashian?!Imię córki Khloe Kardashian i Tristana Thompsona to kolejny nietypowy wybór! Okazuje się jednak, że imię, które Kardashianka wybrała z partnerem dla swojego pierwszego dziecka to rodzinną tradycja! Jak się nazywa córka Khloe i Tristana i kto już wcześniej nosił to imię? Znamy szczegóły!

Khloe Kardashian dokładnie cztery dni po urodzeniu córki zdradziła na Instagramie imię swojego pierwszego dziecka. Jak to bywa w świecie gwiazd, a już zwłaszcza w rodzinie Kardashianów, dziewczynka otrzymała dość nietypowe imię. Khloe Kardashian i jej partner Tristan Thompson nazwali swoją córkę True Thompson. Wybór świeżo upieczonych rodziców wzbudził sporą sensację w sieci. Niemal od razu pojawiły się głosy, że imię True (z ang. prawdziwy) to nawiązanie do rzekomej niewierności Tristana, o której było głośno w mediach na chwilę przed narodzinami dziecka. Nic bardziej mylnego! Co więc skłoniło Khloe i Tristana, by właśnie tak nazwać swoje dziecko? Wszystko stało się jasne za sprawą wpisu babci maleństwa, Kris Jenner.

- Imię mojego dziadka ze strony taty brzmiało True Otis Houghton… Mój tata nazywał się Robert True Houghton… Jestm więc bardzo podekscytowana, że Khloe tak nazwała swoją córkę True!!! – wytłumaczyła Kris Jenner na Instagramie.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak ma na imię córka Khloe Kardashian?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz