Jak Kim i Kanye nazwali synka?!Kim Kardashian w sobotę wieczorem polskiego czasu urodziła swoje drugie dziecko, synka. Dla celebrytki narodziny chłopca były nie tylko powodem do radości, ale także wielkiego ulgi, bowiem kiepsko znosiła ona ciążę.

Odkąd jednak Kardashian tylko poinformowała świat o tym, że znowu będzie mamą, w mediach zaczęto snuć domysły na temat imienia, jakie celebrytka i jej mąż, raper Kanye West, nadadzą dziecku. Gdy okazało się, że na świat przyjdzie ich syn, te plotki jeszcze bardziej przybrały na sile.

Sama Kim Kardashian szybko zdementowała, jakoby planowała z ukochanym nadać synkowi na imię South. Potem w mediach królowało imię Easton, jednak i ono zostało skreślone z listy potencjalnych imion przez samą przyszłą mamę. Teraz gwiazda na swojej stronie internetowej zdradziła, jakie imię będzie nosił jej synek.

“Saint West, 05.12.2015, 3,67 kg” – napisała Kim Kardashian.

To kolejne oryginalne imię, na jakie zdecydowali się słynni rodzice. Najpierw celebrytka i raper nadali swojej córeczce imię North, czyli “Północ”, a teraz zdecydowali się na Sainta, co z angielskiego oznacza… “Świętego”!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak Kim i Kanye nazwali synka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz