Jak Joanna Krupa walczy z tłuszczem?!Joanna Krupa bez wątpienia ma piękne ciało. W końcu za jego pomocą dorobiła się wielkiego majątku. Niestety lata lecą, a ciało po 30-tce nie zawsze wygląda jak byśmy tego chcieli. Jak modelka radzi sobie z tłuszczem na brzuchu? Zobacz sposób Krupy!

Joanna Krupa jest przyzwyczajona do życia w luksusach. Na szczęście odziedziczyła po rodzicach wspaniałe geny, dzięki którym została wziętą modelką. Piękna Polka nie musiała się nigdy katować męczącymi ćwiczeniami, by zachować szczupłą sylwetkę. Jednak Modelka dobiega 40-stki. Musi więc dbać o starzejące się powoli ciało. Na Instagramie pojawiła się fotka, która zdradza sekret Dżoanny!

Czy to jakaś dieta cud? A może wyciskające siódme poty ćwiczenia fitness? Nic z tych rzeczy! Krupa postawiła na… trening dla leniwych! – Wypróbowuję nowy program usuwania tłuszczu – napisała na Instagramie pod zdjęciem z zabiegu. Krupa od dawna miałą problem z tłuszczykiem, który zbierał się na jej seksownym brzuchu. Okazuje się, że Joanna korzysta z nowoczesnej technologii! Dziwaczna maszyneria oplata jej brzuch i powoduje, że tłuszcz znika samoistnie. A modelka tylko wygodnie sobie leży! To jest dopiero trening!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Jak Joanna Krupa walczy z tłuszczem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz