Jak gwiazdy wracają do formy sprzed ciąży?Selfie z ciążowym brzuszkiem czy zdjęcia maluchów przestały już być modne. Teraz pora na pokazywanie sylwetki po ciąży. Jak radzą sobie z tym młode mamy? Młode mamy podbijają Internet. Jakiś czas temu popularnością cieszyły się zdjęcia z widocznym ciążowym brzuszkiem. Wówczas eksponowanie krągłości stało się prawdziwą modą! Nic dziwnego, że selfie gwiazd z ciążowym brzuszkiem stały się hitem internetu.

Młode mamy postanowiły pójść o krok dalej. Kolejnym trendem stało się świętowanie przyjścia na świat swoich pociech.I tak mieliśmy okazję oglądać, jak polskie gwiazdy urządzają tzw. Baby shower. Zdjęciami z przyjęcia chwaliły się m.in. Zosia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Maja Bohosiewicz czy Rafał Mroczek, który niedługo zostanie tatą.

Szybko przyszła pora na kolejny trend. Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia młodych mam, które na bieżąco chwalą się, jak dbają o sylwetkę po ciąży. Przodowniczką w tym temacie stała sie z pewnością Katarzyna Cichopek, która bardzo szybko odzyskała formę po porodzie. Fani okrzyknęli ją wówczas sexy mamą!

Inne młode mamy podłapały ten trend i dziś mamy okazję podziwiać, jak gwiazdy polskiego show-biznesu dochodzą do formy. Beata Sadowska uprawia liczne dyscypliny sportowe, często podróżuje i zdrowo się odżywia. Maja Bohosiewicz w czasie ciąży regularnie uprawiała sporty i ćwiczyła pod czujnym okiem Ewy Chodakowskiej. Sposób na idealną sylwetkę po ciąży odnalazły jakiś czas temu Anna Wendzikowska i Zosia Ślotała. Obie panie na swoich Instagramach chętnie dzielą się z fanami zdjęciami z …jogi! Anna Wendzikowska rzadko pokazuje zdjęcia z samych treningów.

W przeciwieństwie do Zosi Ślotały, dla której joga to nie tylko powrót do formy sprzed ciąży. Stylistka chętnie chwali się kolejnymi figurami, które udało się jej wykonać. Dziś do gwiazd dołączyła również Agnieszka Sienkiewicz, która jak się okazuje również skorzystała z jogi, by dojść do formy.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak gwiazdy wracają do formy sprzed ciąży?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz