Jak dziś wygląda Luxuria Astaroth?Kamila Smogulecka znana jest bardziej jako Luxuria Astaroth. Największą popularność przyniosły jej występy w teledyskach Donatana. Luxuria Astaroth ubijała w nich masło i polewała się śmietaną. Celebrytka była wtedy jeszcze nastolatką. Co się stało z Luxurią Astaroth? Jak potoczyło się jej życie z dala od kamer?

Kamila Smogulecka w wieku zaledwie kilkunastu lat zadebiutowała w teledysku do piosenki Donatana i Cleo pt. „My Słowianie”. Dziewczyna ubijała w nim masło prezentując przy tym swoje kobiece kształty. Z kolei w klipie do kawałka „Nie lubimy robić” Luxuria Astaroth (bo taki pseudonim przyjęła) również ubijała masło polewając się przy tym śmietaną.

Później Luxuria Astaroth próbowała na stałe rozgościć się w polskim show-biznesie. Jednak jej kontrowersyjne poglądy oraz dość odważny wizerunek nie przypadł wielu osobom do gustu. Gwoździem do trumny jej kariery okazał się być wywiad, jakiego udzieliła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Luxuria Astaroth chwaliła się na antenie TVN swoją rzekomą sławą. Celebrytka zasugerowała także, że zdarzało jej się pić… krew menstruacyjną!
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jak dziś wygląda Luxuria Astaroth?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz