Jak dziś wygląda była Szczęsnego?!Pamiętacie, z kim się spotykał Wojciech Szczęsny przed Mariną Łuczenko? Jego serce parę lat temu skradła piękna modelka Sandra Dziwiszek. Jak dziś wygląda?

Dziś myśląc o wybrance Wojciecha Szczęsnego od razu przed oczami staje Marina Łuczenko, a właściwie już Marina Łuczenko-Szczęsna. Jednak jeszcze 4 lata temu to Sandra Dziwieszk była kojarzona jako dziewczyna jednego z najlepszych polskich bramkarzy. 3 lata temu straciła już co prawda status “WAGs” jednak na rzecz obecnej żony piłkarza, jednak na jej Instagramie ciągle można znaleźć wiele seksownych zdjęć, równie seksownych (lub nawet bardziej) co za czasów Szczęsnego. Dziwiszek pracuje bowiem jako modelka i wydaje się, że nieco zeszczuplała w ciągu tych kilku lat.

Szczęsny zaczął się spotykać z Dziwiszek, gdy ta była jeszcze w liceum. Potem jednak przyszedł pierwszy kryzys. On nie pojawił się na jej studniówce, co potem tłumaczył napiętym grafikiem treningowym w klubie. Potem jednak bramkarz oficjalnie przyznał, że rozstali się. Nie na długo w lipcu 2012, po bardzo kiepskim Euro (Szczęsny zakończył turniej z czerwoną kartką po pierwszym meczu) z Facebooka świat dowiedział się, że para znów jest razem.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Jak dziś wygląda była Szczęsnego?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz