Jak Blake Lively dba o piękną figurę?!Powroty gwiazd i celebrytek po urodzeniu dzieci do formy sprzed ciąży zawsze stanowią dla fanów wyjątkowo gorący temat. Ostatnio wyjątkowym zainteresowaniem z ich strony cieszą się metody, o których w wywiadzie opowiedziała Blake Lively. Nic dziwnego, że padło akurat na nią… Przypomnijmy, że aktorka ma za sobą wyjątkowo szybki powrót do figury – nawet lepszej niż – sprzed ciąży.

W ciągu kilku miesięcy straciła wszystkie nadprogramowe kilogram, ale też przeszła prawdziwą metamorfozę, jeśli chodzi o wygląd jej sylwetki. Mobilizacją były zdjęcia do filmu The Shallows.

- Trenowałam po 13 godzin dziennie. To był szalony i miły okres – miałam motywację do powrotu do przedciążowych wymiarów. Przez sześć tygodni, sześć dni w tygodniu żyłam bez przerw na lunch, pracując po 14 godzin, będąc non stop na nogach. (…) Po zakończeniu zdjęć, miałam takie mięśnie, jak nigdy wcześniej! – zdradziła w jednym z wywiadów.

Już samo to wyznanie podgrzało temperaturę wokół spodziewającej się drugiego dziecka aktorki. A doszły do niego kolejne… Blake opowiedziała jeszcze o tym, jakie spożywa produkty. Nie będzie to dla Was zaskoczeniem – z jej jadłospisu zniknęły produkty z soi i glutenem.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Jak Blake Lively dba o piękną figurę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz