Jak Adriana Lima przygotowuje się do pokazów VS?!Odliczanie trwa… Jeszcze zaledwie jeden dzień pozostał do wielkiego paryskiego show Victoria’s Secret. Od samego początku przygotowywań było oczywiste, że tegoroczny pokaz musi być wyjątkowy. To już po raz 20. modelki i aniołki VS będą dumnie paradować po wybiegu w strojach marki.

Równie wyjątkowo zapowiada się on dla Adriany Limy… Modelka będzie miała okazję już po raz 16. prezentować zmysłowe zestawy bieliźniane VS. Co więcej, uznawana jest z jedną z “weteranek” pokazów. Nie tylko dlatego, że jest aniołkiem z najdłuższym stażem i jedną z wyższych liczb prezentacji Fantasy Bra, ale też ze względu na swój wiek… 35-latka nie raz udowadniała, że nie ma on najmniejszego znaczenia dla jej formy. Nie inaczej jest także i w tym roku. Lima od tygodni przygotowuje się do wielkiego show. Wyciska siódme poty na siłowni i w czasie treningów boksu. Przestrzega do tego restrykcyjnej diety… Każdy z tych elementów składa się na jej idealna figurę.

Okazuje się, że jeszcze kilka dni przed pokazem Adriana znalazła moment, by udzielić wywiadu. Opowiedziała w nim m.in. o swojej pracy nad sylwetką…

“Trenowanie jest tak naprawdę częścią mojego codziennego życia. To część mojej pracy, ale też pasji jaką jest boks”.

Chyba każdy ćwiczący tak intensywnie potrzebuje odpowiedniej motywacji. Adriana także nie jest tu wyjątkiem. Jak się okazuje, do walki o swój doskonały wygląd mobilizuje ją nie tylko perspektywa zbliżającego się show, ale i… jej dzieci! Adriana stara się być dla nich przykładem. Nie tylko jeśli chodzi o pracę nad sobą, ale i sposób odżywiania. W wywiadzie podkreśliła, jak ważne jest dla niej to, by jeść zbilansowane posiłki i wzorzec ten przekazywać też córkom.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Jak Adriana Lima przygotowuje się do pokazów VS?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz