Jacek Kurski kupił willę pod WarszawąJacek Kurski i Joanna Klimek pobrali się na początku sierpnia. Teraz zdecydowali się na kolejny krok – kupno willi pod Warszawą.

Jacek Kurski i Joanna Klimek pobrali się na początku sierpnia. Zakochani postanowili zalegalizować związek po dwóch latach znajomości. Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana w ich życiu. Fakt informuje, że świeżo upieczeni małżonkowie właśnie kupili dom.

Kursy kupili willę

W środę ukazał się numer “Faktu” z willą Kurskich na okładce. Jacek i Joanna zakupili posiadłość pod Warszawą.

Kurscy kupili piękny dom w cichej okolicy na obrzeżach Warszawy. Przy samym wjeździe domowników witają równiutko przystrzyżone tuje. Za niewysokim białym płotem kryje się prawdziwy raj. Gęsto zalesiona starodrzewem działka i piętrowy dom to miejsce, gdzie młoda para będzie mogła nacieszyć się miłością. Najwcześniej stanie się to jednak możliwe po powrocie z podróży poślubnej – czytamy.

Ale to nie wszystko. W tabloidzie zamieszczone są spekulacje odnośnie potomstwa Kurskich. Czy niebawem ich rodzina się powiększy?

Wątek dzieci, które mogłyby się narodzić z ich związku, pojawił się zresztą w czasie uroczystości ślubnej. Oboje zgodnie zadeklarowali, że ich wspólne dzieci będą nosić nazwisko “Kurski’

Pozostaje nam trzymać kciuki.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Jacek Kurski kupił willę pod Warszawą

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz