J.K. Rowling już nie ma pieniędzy?!J.K. Rowling za sukces serii książek o przygodach małego czarodzieja Harry’ego Pottera zarobiła miliony, stając się jedną z najlepiej opłacalnych pisarek na świecie. Jednak autorka doskonale wie, w jaki sposób mądrze wydawać zarobione pieniądze. Zagraniczny portal zdradza, na co J. K. Rowling wydała 160 milionów dolarów.

J.K. Rowling według magazynu Forbes jest jedną z najlepiej zarabiających pisarek. Ogromny sukces książek o przygodach małego czarodzieja Harry’ego Pottera zapewnił autorce nie tylko popularność, ale również olbrzymie bogactwo, którym postanowiła się podzielić. Jednak jak informuje portal factualfacts.com J. K. Rowling jest także jedną z najbardziej hojnych autorek na świecie. Wraz z piosenkarzem Eltonem Johnem wiodą prym wśród artystów, którzy są najbardziej zaangażowani w działalność charytatywną.

Według zagranicznych mediów, pisarka wspierając od lat różne akcje związane z pomocą najbiedniejszym, zdążyła wydać blisko 160 milionów dolarów (ok. 600 milionów złotych). I nic nie wskazuje na to, by Rowling na tej sumie zaprzestała. Nadaj hojnie obdarowuje najbardziej potrzebujących ludzi na świecie.
Żródło info i foto: fakt.pl
lg share en J.K. Rowling już nie ma pieniędzy?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz