Izabella Scorupco rozwiodła się 2 lata temu?!Szok! Okazuje się, że Izabella Scorupco od dwóch lat jest rozwiedziona, a w jej życiu już pojawił się nowy mężczyzna.

Izabella Scorupco (47 l.) znana jest w Polsce przede wszystkim, dzięki roli Heleny w “Ogniem i mieczem”. Aktorka związana była m.in. z hokeistą Mariuszem Czerkawskim (45 l.), z którym ma córkę Julię (20 l.). Kolejnym mężczyzną w życiu Scorupco był Jeffrey Raymond, bogaty właściciel agencji PR. Para poznała się w 2001 roku i pobrała po 2 latach znajomości. Owocem łączącego ich uczucia był syn Jacob (14 l.). Dla miłości aktorka postanowiła porzucić świetnie zapowiadającą się karierę w Szwecji i przeprowadziła się do Los Angeles.

Jak twierdzi popularna szwedzka gazeta “Aftonbladet”, mieszkająca na stałe za granicą Scorupco dwa lata temu wzięła rozwód. Informację tę ukrywała jednak przed mediami. Dziś okazuje się, że w życiu gwiazdy pojawił się już nowy mężczyzna. – W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej – powiedziała Scorupco w rozmowie z prasą. Nie wiadomo jednak, kim jest nowy ukochany pięknej Polki.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Izabella Scorupco rozwiodła się 2 lata temu?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz