Izabella Scorupco ma nowego faceta!Izabella Scorupco niedawno stała się bohaterką szwedzkiej gazety „Aftonbladet”, która poinformowała, że aktorka znana z Jamesa Bonda rozwiodła się w 2015 roku z Jeffrey’em Raymondem, bogatym właścicielem agencji PR. Scorupco potwierdziła informację o rozstaniu. Przyznała także, że jest w nowym związku. Przy okazji sylwestra opublikowała zdjęcie z wybrankiem. Już wiadomo, kto skradł serce pięknej aktorki.

Izabella Scorupco (47 l.) ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Ze związku z hokeistą Mariuszem Czerkawskim ma córkę Julię (20 l.), a z Raymondem doczekała się syna Jacoba Martina (14 l.).

Gwiazda „Ogniem i mieczem” od niedawna jest w kolejnym poważnym związku. Jej wybrankiem jest szwedzki przedsiębiorca z branży gier komputerowych Karl Rosengren. Jego firma to wiodącej platforma pokera online w Chinach.

– W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej – powiedziała Izabella Scorupco o nowym partnerze w szwedzkich mediach.

Nowy Rok aktorka opublikowała zdjęcie z Karlem Rosengrenem.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Izabella Scorupco ma nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz