Izabella Krzan ma nowego faceta!Z poprzednim chłopakiem nie pasowali do siebie. Okazuje się, że Izabella Krzan (23 l.) i Konrad rozstali się. Teraz lekarza u jej boku zastąpił sportowiec.

Związek byłej miss Polonia z chirurgiem ortopedą Konradem należy do przeszłości. Izabella Krzan właśnie pochwaliła się w internecie zdjęciem z nowym ukochanym. Dlaczego rozstała się z narzeczonym? Prowadząca do spółki z Rafałem Brzozowskim teleturniej “Koło fortuny” modelka nie chciała rozmawiać z “Twoim Imperium” o swym życiu prywatnym. Ale rąbka tajemnicy uchylił Konrad, jej eks.

- Byliśmy parą przez rok i rozstaliśmy się w zgodzie -powiedział tygodnikowi. – Doszliśmy do wniosku, że jednak nie pasujemy do siebie, mamy inne pasje i priorytety. Nie bez znaczenia było też to, że robię specjalizację w Niemczech i nie mogliśmy spędzać dużo czasu razem.

Były ukochany życzy gwieździe TVP jak najlepiej w nowym związku.

- Mam nadzieję, że Izabella będzie szczęśliwa z moim następcą – stwierdził. – Myślę, że ma z nim dużo wspólnego, choćby siatkówkę. Przecież trenowała ją przez wiele lat.

O siatkówce mowa dlatego, że nowym partnerem Izabelli Krzan jest 23-letni siatkarz Michał Filip. Mieszka w Radomiu, bo gra w tamtejszym klubie Cerrad Czarni. Do Warszawy ma więc znacznie bliżej niż jego poprzednik i łatwiej mu dotrzeć na spotkania z ukochaną. Zwłaszcza że od niedawna ma dużo wolnego czasu – dwa i pół miesiąca temu doznał kontuzji na boisku i jest w trakcie rehabilitacji. Po prostu wszystkie okoliczności sprzyjają tej parze!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en  Izabella Krzan ma nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz