Iza 3D, czyli apetyt na wielką sławęZapisane jako : Plotki z Polski

Odkąd 11 stycznia 2009 roku wystąpiła w warszawskim klubie Platinium, podczas przyjęcia Marskarada, ogłośno o niej w całej Polsce. Iza 3D to piosenkarka, która szokuje swoim kontrowersyjny wyglądem i prowokującym zachowaniem tak jak niegdyś Michał Wiśniewski czerwoną czupryną. Czy dziwny look wystarczy jej, przebić się na szczyt polskiego showbiznesu?

Twarz i ciało w kolorze popiołu, tlenione włosy, dziwaczny ubiór, na szyi obręcze zapożyczone od kobiet w afrykańskich plemion. To IZA 3D artystka reklamowana jako sobowtór Grace Jones. Gdy ta nieznana szerszemy gronu piosenkarka wyszła na scenę w klubie Platinium, publika oniemiała… Po koncercie Iza pozowała fotografom jak zawodowiec, bez pardonu pokazując nawet skąpą bieliznę. Wścibskie oko aparatu fotograficznego wychwyciło, że pomiędzy nogami coś Izie zwisa…

Natychmiast pojawiły się plotki, że to nie kobieta, a tranzwestyta. Czy może być lepszy początek dla kariery w muzyce niż wielki skandal?

Kim jest IZA 3D?
Pieprzny występ w Platinium Iza 3D może uznać za udany. Dziś wszyscy chcą wiedzieć, kim jest ta dziewczyna, skąd się wzięła. Okazuje się, że to performerka, która stara się zrobić karierę od ładnych paru lat. Naprawdę nazywa się Izabela Mulanorek i pochodzi z Olsztyna. Jej życiorys wskazuje, że dziewczyna zna swoją wartość i wie, czego chce. W 1997 roku startowała w wyborach miss polski. Ukończyła studia geodezyjne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ale nie geodezja była jej w głowie. Iza została prowadzącą „Różowej landrynki” w Posacie, obecnie można ją zobaczyć w programie Homofonia w ITV.
Jak sama pisze o sobie na portalu społecznościowym Goldenline: „Zrealizowałam kilkaset imprez w kraju i za granicą, na których tańczyłam, które koordynowałam od strony artystycznej, koncepcyjnej i reżyserskiej. Największa widownia, dla której tańczyłam na żywo solo to 10 tys. ludzi. Wystąpiłam w kilkudziesięciu programach telewizyjnych jako tancerka, choreograf i prowadząca.

Zrealizowałam współprodukcyjnie kilkanaście teledysków, w których wystąpiłam. Nigdy nie dbałam o media, bo nie wiedziałam, że muszę. Doprowadziłam do bankructwa swojej firmy, bo nie wiedziałam, że powinnam zarabiać 10 razy więcej. Z premedytacją byłam przez rok na gigancie, co zmieniło definitywnie mój sposób postrzegania świata. Czy jestem częścia polskiego show biznesu? Nie. Ja go obserwuję i czekam na moment w którym będę miała o co walczyć”.

Narodziny gwiazdy
Wygląda na to, że czas Izy 3D właśnie nadchodzi. Jeśli ta dziewczyna nie zmarnuje swoich 5 minut, ma okazję zostać gwiazdą pierwszej wielkości i kto wie, może nawet zdetronizować Dodę? Kto nie wierzy, niech zobaczy teledysk grupy Astropunk, w którym występuje Iza. Odstawia tam niezłe numery z bląd laską. Widać, że Iza 3D (w teledysku ciemnowłosa) ma temperament, którego mogłyby jej pozazrościć gwiazdki polskiej sceny i nie grzeszy pruderyjnością. Dla sławy zrobiłaby dużo. A tylko tacy ludzie mają szansę sie przebić.

5 ostatnich postów użytkownika admin

4 komentarzy to “Iza 3D, czyli apetyt na wielką sławę”

 1. johnny Says:

  Kto to jest??? Kolejna gwiazdka może do Hollywood powinna jechać, chociaż Polska też kocha kicz:)przykre

 2. cinnamon Says:

  Te Johnny po ksywce widze, ze niezly z Ciebie amerykanin:P

  jeszcze ja w Hollywood zobaczysz i bedziesz sobie plul w brode…hahaha

 3. Eliw Says:

  Myśle że IZA3D to wykręcona laska w kosmos pozytywnie nastawiona na świat :)
  mam nadziej ze sie jej uda i bedziemy mieli na co popatrzeć, bo czym by był śiat bez skandali :) – NUDA !:)
  Pozdro

 4. kocis Says:

  W koncu jakis pozytywny artykul nt. Izy3D.
  Wszedzie krzycza ze brzydsza od Joli Rutowicz co uwazam za jakies powazne nieporozumienie…
  Izce i jej zespolowi zycze powodzenia :)

Pozostaw komentarz