Iwona Węgrowska zmniejszyła biust!Iwona Węgrowska (34 l.) znowu ma swoje 5 minut. Piosenkarka kilka dni temu komentowała aferę z aktem urodzenia jej córki Lilii, w którym widnieje nazwisko jej byłego męża zamiast obecnego partnera. Teraz gwiazda pochwaliła się tym, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jak zaznaczyła, zrobiła to dla miłości. Iwona Węgrowska w październiku 2014 roku rozwiodła się z producentem muzycznym Krzysztofem Madeyskim. Małżeństwo zawarte w Las Vegas przetrwało zaledwie rok. Piosenkarka długo nie rozpaczała po rozstaniu. Już wkrótce urodziła córkę Lilię, której ojcem jest Maciej Marcjanik.

Niestety w akcie urodzenia dziewczynki z lipca 2015 roku nie widnieje nazwisko obecnego partnera Węgrowskiej. Zgodnie z prawem, jeśli dziecko urodzi się przed upływem 300 dni od rozwodu, to dostaje nazwisko po byłym mężu. Teraz piosenkarka i jej ukochany walczą o uznanie ojcostwa. 2 marca sąd po rozpatrzeniu badań DNA ma wydać stosowny wyrok – poinformowała Iwona Węgrowska na Facebooku. – To skandal, co Pan Madeyski robi. Ojcem jest Maciej. A DNA dostaną Państwo 2 marca, wtedy proszę pisać – wyjawiła piosenkarka serwisowi pomponik.pl.

Teraz Iwona Węgrowska pochwaliła się zupełnie czymś innym. 2 tygodnie temu poddała się operacji zmniejszenia piersi. – O rozmiar tylko. Parę kilogramów mniej. Cokolwiek by to nie znaczyło, jest mi z tym lepiej. Czego się nie robi dla miłości? – powiedziała Węgrowska w rozmowie z pudelek.pl.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Iwona Węgrowska zmniejszyła biust!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz