Isabel Marcinkiewicz zarzuca Kazimierzowi lenistwo!Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź! – wykrzykiwał Kazimierz Marcinkiewicz (59 l.) do żony, co widać na słynnym nagraniu, do którego dotarł “Super Express”. Teraz Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) postanowiła odnieść się do ujawnionych taśm w rymowanym oświadczeniu. Jaki płynie z niego morał? Były premier sam jest leniem!

“Na tapczanie siedzi leń, mecze ogląda cały dzień, nawet koszuli nie wkłada, natomiast umysłami innych świetnie włada” – tak zaczyna się krótkie oświadczenie na temat całej sprawy, jakie Olchowicz-Marcinkiewicz zamieściła na Facebooku.

Jak z niego wynika, Kaz zajmuje się głównie brylowaniem w mediach, natomiast do roboty się nie pali. A to ci historia! Na nagraniu z 2013 r., do którego nawiązuje Izabela, bowiem to właśnie wzburzony Marcinkiewicz nakazywał żonie pójście do pracy. Ale lenistwo to niejedyna rzecz, którą ma mu do zarzucenia Olchowicz-Marcinkiewicz. Od dwóch lat ciągnie się ich niełatwa rozprawa rozwodowa.

- Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem – mówiła nam ostatnio. Kością niezgody są również alimenty, które przyznał Izabeli sąd, a Marcinkiewicz walczy o ich obniżenie.

- Z tytułu alimentów jest mi winny obecnie 55 tys. zł. Do tego dochodzi 6 tys. zł z podziału majątku – twierdzi małżonka ekspremiera. Co na to sam Kaz? Do tej pory nie odniósł się do głośnego nagrania. Wczoraj też nie odbierał naszych telefonów.Źródło info i foto: se.pl
lg share en Isabel Marcinkiewicz zarzuca Kazimierzowi lenistwo!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz