Irina Shayk i Bradley Cooper zostaną rodzicami!Bradley Cooper (41 l.) niebawem zostanie po raz pierwszy ojcem! Jego ukochana, Irina Shayk (30 l.), spodziewa się dziecka! Para związała się ze sobą wiosną ubiegłego roku. Oboje byli wtedy po rozstaniach z poprzednimi partnerami – Irina zakończyła związek z Cristiano Ronaldo (31 l.), a Bradley Cooper został porzucony przez młodziutką aktorką Suki Waterhouse (24 l.), która nie chciała zakładać z nim rodziny.

Choć media kilkakrotnie donosiły o kryzysie i rzekomym końcu związku, oni nieprzerwanie są ze sobą. Co więcej, jak dowiedział się portal “E!News”, niebawem zostaną rodzicami! Według informatora serwisu Irina Shayk jest już w drugim trymestrze ciąży i ponoć bardzo cieszy się, że zostanie mamą. Radości nie kryje też oczywiście Bradley Cooper, który od dawna marzył o potomstwie.

Lekko zaokrąglony brzuszek modelki można było podziwiać podczas wczorajszego (30 listopada) pokazu Victoria’s Secret, w którym Shayk zdecydowała się wystąpić pomimo ciąży.

Przyszłym rodzicom gratulujemy!
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Irina Shayk i Bradley Cooper zostaną rodzicami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz