Irina Shayk i Bradley Cooper pierwszy raz razem na czerwonym dywanie!Irina Shayk i Bradley Cooper najlepiej ubraną parą na Met Gali 2018? Modelka i aktor pierwszy raz pojawili się razem publicznie i na swój debiut wybrali właśnie charytatywną galę Anny Wintour w Metropolitan Museum Of Art w Nowym Jorku.

Irina Shayk i Bradley Cooper na Met Gala 2018 po raz pierwszy razem publicznie! Irina i Bradley na co dzień nie afiszują się swoim uczuciem. Przez cały czas trwania związku zostali tylko kilka razy przyłapani przez paparazzich w sytuacjach prywatnych. Para została rodzicami w kwietniu ubiegłego roku, a ciąża modelki była dla wszystkich nie lada zaskoczeniem. Córeczka Iriny i Bradeya nazywa się Lea de Seine Shayk Cooper. Na Met Gala 2018 Irina Shayk i Bradley Cooper po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie, chociaż są razem już od 2015 roku. I wyglądali obłędnie!

Irina Shayk na Met Gali 2018 pojawiła się w złotej sukni z głębokim dekoltem i plisowaną kaskadową spódnicą od Atelier Versace. Bradley Cooper stał obok niej, trzymając ją za rękę, w smokingu od Toma Forda. Nie dało się nie zauważyć, że tego wieczoru nie mógł oderwać wzroku od swojej seksownej partnerki. Para była jedną z najlepiej ubranych na całej gali.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Irina Shayk i Bradley Cooper pierwszy raz razem na czerwonym dywanie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz