Internet oszalał na punkcie nowej dziewczyny Brooklyna Beckhama, Lexi Wood!Brooklyn Beckham, czyli najstarszy syn pary David & Victoria Beckham, od kilku lat toruje sobie drogę do kariery w show-biznesie. Z jednej strony wydaje się unikać prasy, z drugiej chętnie chodzi na bankiety i intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje już ponad 10 milionów osób!

Najwięcej jednak emocji budzi jego związek z Chloe Grace Moretz, amerykańską młodą aktorką znaną z roli między innymi w filmach: Kick Ass czy Zostań, jeśli kochasz. Młodzi zakochani spotykają się i rozchodzą już od kilku lat, jednak zawsze wydawało się że ich rozstania spowodowane są raczej odległością czy niedojrzałością, aniżeli bardziej dramatycznymi powodami. Tym razem może być inaczej. Kilka dni temu Brooklyn został przyłapany na całowaniu się z amerykańską modelką Lexi Wood, co od razu wzbudziło ogromne kontrowersje bo… zaledwie dwa miesiące temu wyznawał na Instagramie miłość Chloe.

Oczywiście, nie wiadomo co wydarzyło się między parą, ale wydaje nam się że dość szybko znalazł pocieszenie. Lexi w niczym nie przypomina skromnej i delikatnej Chloe, która walczy o prawa kobiet. Wood jest modelką, która pomimo młodego wieku brała udział już w wielu rozbieranych sesjach. Jej Instagram to dosłowne przeciwieństwo konta aktorki. Niestety, romans z Brooklynem może odbić się niekorzystnie na jej karierze, fani związku Brooklyna i Chloe już atakują Lexi w komentarzach na Instagramie – mimo, że nie wiemy co tak naprawdę między nimi zaszło!
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Internet oszalał na punkcie nowej dziewczyny Brooklyna Beckhama, Lexi Wood!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz