Imigranci zaatakowali Jude’a Law!Jude Law (43 l.) musiał bardzo zdziwić się w Calais, w którym jest największy obóz nielegalnych imigrantów. Obecnie francuskie władze nakazały jego zamknięcie, co spowodowało liczne rozruchy wewnątrz ośrodka. “Dżungla”, jak nazywają to miejsce uchodźcy, jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Europie, gdzie króluje przemoc, narkotyki, a gwałty są na porządku dziennym.

Aktor próbował stworzyć film, który pokaże dramat dzieci oraz kobiet, które zostały zatrzymane w tym ośrodku. Chciał tym samym zmusić władzę do tego, aby przyjęły te osoby do Wielkiej Brytanii, która odrzuciła ich wnioski wizowe. Przekazał widzom France24, że w obozie powstała już społeczność, powstał nawet kościół, meczety, sklepy i prowizoryczne restauracje. Niestety, nie spodziewał się takiej reakcji innych ludzi w obozie.

Pod koniec relacji, ekipa Jude Law została obrzucona kamieniami oraz pobito jego ochroniarzy. Zdarzyło się to tuż po nakręceniu klipu. Część z obecnych nie była zainteresowana jakąkolwiek pomocą, co wywołało zamieszki. Aktor nie chciał skomentować tej sytuacji.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Imigranci zaatakowali Judea Law!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz