Ile zapłacimy za bilety na koncert Beyonce i Jaya-Z na Narodowym?!Beyonce i Jay-Z w Polsce 2018 – na ten koncert czekały tysiące fanów słynnej muzycznej pary w naszym kraju. Gdzie i za ile kupić bilety na występ państwa Carter na stadionie PGE Narodowym w Warszawie? Data i ceny biletów Beyonce i Jay-Z do sprawdzenia już teraz – na Gala.pl!

Beyonce i Jay-Z w Polsce 2018! Najsłynniejsza paru show-biznesu wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie już tego lata. Koncert wokalistki i rapera w ramach ich światowej trasy o nazwie OTR II zaplanowano na 30 czerwca 2018 roku. Bilety i pakiety VIP trafią do sprzedaży już wkrótce. Ile kosztują wejściówki na jedyny koncert Beyonce i Jay-Z w Polsce? Zaskakująco mało!

Bilety na koncert Beyonce i Jay-Z na Narodowym trafią do przedsprzedaży 19 marca o godz. 10:00. Będzie jednak ona dostępna jedynie dla użytkowników platformy Tidal oraz klientów Citi Handlowy (od godz. 12:00). Ogólnodostępna przedsprzedaż na stronie organizatora, Live Nation Polska, rozpocznie się z kolei 22 marca o godz. 9:00. Regularna sprzedaż rozpoczyna się natomiast dzień później, o godz. 10:00. Ceny biletów na koncert gigantów światowej muzyki rozpoczynają się już od 82 zł! Za najdroższe wejściówki trzeba będzie zapłacić jedynie 550 zł. Dokładne ceny wejściówek na konkretne sektory poznamy za tydzień, w poniedziałek. W sprzedaży dostępne są też jednak ekskluzywne pakiety VIP. Ceny takiej przyjemności rozpoczynają się od 825 zł, a kończą na 3564 zł. Na razie nie wiadomo, czy jakikolwiek pakiet będzie zawierał meet&greet, czyli możliwość spotkania z artystami.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ile zapłacimy za bilety na koncert Beyonce i Jaya Z na Narodowym?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz