Ile waży zgrabniutka Taylor Swift?!Taylor Swift jest uznawana za jedną z najzgrabniejszych gwiazd show-biznesu. 26-letnia piosenkarka nigdy nie miała problemów z wagą. Piosenkarka przestrzega trzech zasad, dzięki czemu utrzymuje swe ciało w dobrej formie. Po pierwsze, Taylor Swift regularnie ćwiczy, bo wie, jakie korzyści za tym idą. Codziennie biega. – Dla mnie praca nad sylwetką nie służy temu, żebym była niesamowicie szczupła. To jest mi potrzebne, żebym nie sapała na scenie – tłumaczy.

Po drugie, Taylor Swift prowadzi pamiętnik, który pozwala jej się pozbywać negatywnych emocji. To świetny sposób na rozładowanie napięcia i wyrobienie samoświadomości co do pewnych emocji.

Po trzecie, Taylor Swift dba o dietę. W ciągu tygodnia jada głównie to sałatki, jogurty i zdrową żywność. Czasem też pozwala sobie na pieczywo, burgery czy inne bardziej kaloryczne dania. Przy wzroście 178 cm Taylor Swift waży zaledwie 55 kg. Wymiary Taylor Swift to: 57 cm w talii, 88 cm w biodrach i 80 cm w biuście.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Ile waży zgrabniutka Taylor Swift?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz