Ile Piotr Woźniak-Starak wyda na wesele?!Agnieszka Szulim podobno już zaczęła planowanie swojego luksusowego ślubu z dziedzicem wycenianej na ponad 3 miliardy złotych fortuny Staraków. Jak niedawno ujawnili znajomi celebrytki, to właśnie dlatego, zajęta sprawami organizacyjnymi, nie ma ostatnio głowy do pozowania na ściankach.

W show biznesie krążą różne plotki, dotyczące ceremonii, zapowiadającej się na “towarzyskie wydarzenie roku”. Jako miejsce ślubu wymieniano już Lazurowe Wybrzeże, warszawski Zamek Królewski, Puszczę Piską, a teraz… zamek krzyżacki. Jak donosi Super Express, Piotr Woźniak-Starak wynajął już zamek w Gniewie i to na cały tydzień.

Agnieszka, będzie mogła się poczuć jak prawdziwa księżniczka, bo nie tylko weźmie ślub na zamku, ale też pomieszka w nim przez kilka dni. Według naszych informacji Starak wynajął cały obiekt aż na 7 dni, za co musi zapłacić aż 420 tys. zł. – pisze tabloid. W jego komnatach będą mogli się zatrzymać wszyscy goście weselni, a ma być ich aż trzystu! Przyjęcie weselne odbędzie się w klimatycznej sali Wielkiego Refektarza. Samo jedzenie wyceniono nawet po 255 zł od osoby. Poza niesamowitym klimatem i wykwintnym jadłem na gości czeka moc zamkowych atrakcji. Będą mogli podziwiać pojedynki rycerskie, wysłuchać gregoriańskiego chóru, otrzymać specjalną asystę honorową husarzy i postrzelać z armat. Tańce natomiast mogą odbywać się na zadaszonym dziedzińcu tej krzyżackiej twierdzy.

Koszt całej imprezy tabloid wycenia na milion złotych.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ile Piotr Woźniak Starak wyda na wesele?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz