Ile Margaret zarobiła na reklamach?!Nie skończyła jeszcze 27 lat, a już jest milionerką. W telewizji o wiele łatwiej trafić na reklamę z jej udziałem niż na jej teledysk. Margaret od 4 lat króluje na rynku reklamowym. Promuje buty, napoje gazowane, lakiery do paznokci, a teraz także piwo bezalkoholowe. Ile dokładnie zarabia?

Margaret od kilku lat nie znika z reklam telewizyjnych i billboardów w całej Polsce. Młoda gwiazdka od czterech lat nieprzerwanie reklamuje telefonię komórkową, za co zgarnęła już 400 tys. zł, a od trzech lat jest “twarzą butów”, co dało jej zarobek kolejnych 450 tys. Do tego dochodzi wiele kampanii reklamowych, które podpisała na razie na krótsze okresy. Młoda gwiazda piosenki reklamuje lakiery do paznokci (150 tys. zł), popularny napój gazowany (200 tys. zł), kosmetyki (100 tys. zł), sklep z ubraniami (75 tys. zł), a nawet jazdy próbne samochodem (20 tys. zł). W najnowszej kampanii Małgosia zachęca do picia bezalkoholowego piwa.

To jednak nie wszystko. Piosenki artystki są chętnie wykorzystywane w reklamach, a to też daje jej świetny zarobek – minimum 50 tys. zł za prawa do utworu, a później tantiemy od emitowanej w telewizji reklamy.

Margaret przez cztery lata swojej kariery zarobiła na reklamach aż 3 mln zł. Oczywiście nie liczymy tu koncertów, występów telewizyjnych i udziału w programach. Bo to znacznie zwiększyłoby jej zarobki.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Ile Margaret zarobiła na reklamach?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz