Ile Majdanowie zarobią na swoim show?!Bez wątpienia Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są najbardziej pożądanym małżeństwem w polskim show-biznesie. O ich zarobkach krążą już legendy.

Nowe show TVN zdobyło serca widzów. Rozenek i Majdan w programie telewizyjnym wykonują różne ekstremalne zadania w najdalszych zakątkach świata. Nie jest tajemnicą, że jeden odcinek “Iron Majdan” kosztował aż milion złotych! Jaka część kwoty trafiła na konto małżeństwa?

Jak dowiedział się magazyn “Party”, honorarium pary wyniosło 200 tys. zł, czyli 20 tys. zł za odcinek. Wydaje się dość mało patrząc na rozmach, z jakim zrobiony jest program. Ale to tylko ułamek kwoty, jaką zakochani zarobili w zeszłym roku. Rozenek i Majdan wzięli też udział w reklamie sieci komórkowej, za którą zgarnęli 2 mln zł, często prowadzą też razem imprezy, za które otrzymują kilkanaście tysięcy złotych.

Poza tym oboje rozwijają swoje kariery solo. Małgosia ma program w TVN Style, a Radek komentuje piłkarskie zmagania w telewizji. Poza tym rozwija swoją firmę zajmującą się sprzedażą i produkcją perfum. Jak widać, Rozenek i Majdan to nie tylko świetne małżeństwo, ale też doskonale działająca firma.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Ile Majdanowie zarobią na swoim show?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz