Ile Hef zarobił na sprzedaży swojej posiadłości?!Hugh Hefner uchodzi za jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Nic dziwnego, ponieważ wydawany przez niego od 1953 roku magazyn “Playboy” przynosi mu milionowe przychody. Ostatnio gwiazdor dodatkowo się wzbogacił, ponieważ sprzedał swój sławny dom Playboy Mansion. Za ile?

Hugh Hefner (90 l.) to prawdziwy człowiek sukcesu. Wydawca i założyciel magazynu “Playboy” ma głowę do interesów, a dzięki swoim inwestycjom może pochwalić się naprawdę niezłym majątkiem. Popularny przedsiębiorca zarobił niedawno kolejne 100 milionów dolarów, a to wszystko dzięki sprzedaży swojej posiadłości Playboy Mansion. Jak się jednak okazuje, to i tak o wiele mniejsza kwota, niż początkowo zakładał wydawca najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn.

Hugh Hefner sprzedał dom. Szef “Playboya” zarobił fortunę!

Jak poinformowała agencja prasowa Reuters, Hugh Hefner sprzedał swoją posiadłość w miniony wtorek, a jej nabywcą został miliarder Daren Metropoulos. Pierwotna cena posiadłości wynosiła 200 milionów dolarów, jednak szef magazynu “Playboy” zgodził się na jej sprzedaż o połowę taniej. Dom Hugh Hefnera ma ok. 1,858 metrów kwadratowych i znajduje się w kalifornijskim Holmby Hills, gdzie swoje apartamenty mieli także m.in. Michael Jackson, Barbra Streisand oraz rodzina Tori Spelling. Projektantem rezydencji sprzedanej przez szefa “Playboya” został architekt Arthur Rolland Kelly, który stworzył jej projekt w 1927 roku. Hugh Hefner kupił ją w 1971 roku za ok. 1,1 miliona dolarów. Posiadłość składa się z dwudziestu dziewięciu pokojów, kortu tenisowego oraz ogromnego basenu. W rezydencji odbywało się wiele głośnych imprez, których organizatorem był sam Hugh Hefner. Na hucznie obchodzonych przyjęciach gościły m.in. modelki zwane “króliczkami Playboya”.

Warto dodać, że to nie jedyny dom szefa magazynu “Playboy”, którego właścicielem został Daren Metropoulos. Mężczyzna już w 2009 roku zakupił u 90-letniego przedsiębiorcy posiadłość niedaleko słynnego Playboy Mansion. Jak poinformował Reuters, Hugh Hefner będzie mógł pozostać w sprzedanej rezydencji do końca swojego życia. Inwestycja w tak popularne miejsce z pewnością przyniesie wiele korzyści nowemu nabywcy.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Ile Hef zarobił na sprzedaży swojej posiadłości?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz