Ile będą kosztować studia Igi Lis w Londynie?Iga Lis to młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Szczególnie głośno zrobiło się o niej, kiedy postanowiła spróbować swoich sił w modellingu. W 2012 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na wybiegu podczas pokazu Łukasza Jemioła. Potem występowała jeszcze na wybiegu duetu Paprocki&Brzozowski. I choć wiele wskazywało na to, że Iga zwiąże swoją przyszłość właśnie z modellingiem, to dziś już wiadomo, że nastolatka zaraz po maturze wybiera się na uniwersytet w Londynie. Ile będzie kosztowała jej edukacja? Ta kwota to mała fortuna!

Iga Lis zdecydowała się tuż po maturze rozpoczną studia na jednym z uniwersytet w Londynie. Jak podał jeden z magazynów, młoda i piękna córka Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa chec podjąć tam studia na wydziel historii, którą zainteresowali ją rodzice. Jak się teraz okazuje, magazynowi Party udało się oszacować roczny koszt wyjazdu Igi do Londynu. Edukacja Igi Lis w stolicy Wielkiej Brytanii będzie kosztowała prawdziwą fortunę! Ile dokładnie na studia Igi będą musieli wyłożyć jej rodzice?

Edukacja w Londynie nie jest tania. Szczególnie jeśli ktoś, tak jak Iga Lis, chce zacząć naukę na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni. Jak się okazuje, roczny koszt nauki na uniwersytecie, który wybrała Iga, wynosi 45 tysięcy zł rocznie! A to przecież dopiero początek wydatków. Do tego dochodzą koszty zakwaterowania, wyżywienie i transportu po Londynie. A te są przecież jednymi z najwyższych w Europie! Istnieje jednak duża szansa, że część tych kosztów Iga będzie próbowała pokryć ze swoich zarobków. W końcu w Londynie mają siedzibę wszystkie najważniejsze agencje modellingowe na świecie, przez które Iga planuje podobno znaleźć pracę – chce brać udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Myślicie, że uda się jej zawojować świat europejskiego modellingu?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ile będą kosztować studia Igi Lis w Londynie?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz