Iggy Azalea dała plamę!Przy tej historii kupa w gaciach Eda Sheerana to pikuś. Gwiazdy chętnie opowiadają o swoich fizjologicznych wpadkach, a my jeszcze chętniej te historie powielamy. Bieda Fergie spóźniła się kiedyś na swój koncert. By bardziej nie denerwować fanów, wyszła na scenę z pełnym pęcherzem. Kilka podskoków i… piosenkarka obsikała spodnie. Kim Kardashian ma problem z oddawaniem moczu przez spanxy, dlatego nie przejmuje się, gdy poleci na nie kilka żółtych kropel.

Najgorzej miał Ed Sheeran. Piosenkarz marzył o tym, by obsikać sobie spodnie, niestety jego fizjologia chciała pozbyć się tego drugiego balastu. Ed nie miał wyboru, musiał poświęcić swoje majtki. Narobił w nie podczas koncertu.

Iggy Azalea (25 l.) ma na Twitterze 6 milionów fanów, z którymi podzieliła się swoją przygodą. Raperka chyba nie jest zbytnią fanką dbania o swoje zęby, bowiem musiała wybrać się na kilka leczeń kanałowych i wypełnianie ubytków. Na fotelu spędziła łącznie 8 godzin. Opuściła go przed skończeniem leczenia, bowiem… oddała mocz! Nie wytrzymała i zsikała się u dentysty.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Iggy Azalea dała plamę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz