Iga Lis w nowej roli!18-letnia córka Tomasz Lisa i Kingi Rusin właśnie trafiła na okładkę magazynu “Glamour”. Dlaczego dostąpiła tego zaszczytu?

Na okładce marcowego “Glamour” znalazła się Iga Lis. 18-letnia córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin już od kilku lat daje do zrozumienia, że marzy o karierze modelki. Rodzice wspierają ją w tych planach jak mogą i cieszą się z każdego z jej sukcesów. Iga już kilka lat temu pojawiła się na wybiegu pokazu Fashion Week Poland.

Dlaczego to właśnie córka Lisa i Rusin znalazła się na okładce marcowego wydania “Glamour”? Kilka miesięcy temu wraz z Jessicą Mercedes Kirschner została ambasadorką akcji magazynu i marki Guess “Show your natural beauty”. Wyniki konkursu zostały opublikowane właśnie w marcowym “Glamour”. Wydawcy zdecydowali się na trzy różne okładki, co oznacza, że magazyn możemy kupić również z Jessicą Mercedes lub zwyciężczyznią konkursu “SYNB”. Iga Lis udzieliła krótkiego wywiadu, w którym w pięknych słowach opowiada o swojej mamie.

- Moi rodzice nigdy nie planowali mojej przyszłości. Nie mieli wobec mnie konkretnych oczekiwań. Do niczego mnie nie zmuszali. Pozwolili mi się swobodnie rozwijać i samej szukać własnej tożsamości i drogi. Myślę, że właśnie dzięki nim nie boję się być sobą. Moje myśli, wartości i słowa są własne i autentyczne. Jestem silna, zawsze mówię to, co myślę i nigdy nie siedzę w kącie. Staram się na nikim nie wzorować, ale jeśli miałabym wskazać osobę, którą podziwiam, to na pewno byłaby to moja mama. W Polsce jest oczywiście mnóstwo kobiet, których cechy są godne podziwu i naśladowania, ale moim zdaniem żadna inna nie ma wszystkiego „w pakiecie”. Moja mama jest dla mnie przykładem nowoczesnej kobiety: inteligentna, pracowita, odważna, pewna siebie, tolerancyjna, o otwartym umyśle. Odkąd pamiętam wbijała mi do głowy, że kobieta musi być wykształcona, mieć własne pasje, być niezależna finansowo i aktywna społecznie. Teraz, kiedy wkraczam w dorosłość i za chwilę wyjadę za granicę na studia, jestem spokojna, bo otrzymałam bazę, na której mogę budować swoją tożsamość – wyznała młoda modelka.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Iga Lis w nowej roli!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz