Iga Lis podbija wybiegi!Kinga Rusin i Tomasz Lis mają powody do dumy!

Ich 16-letnia córka Iga coraz lepiej radzi sobie jako modelka. Kariera w tej branży była jej marzeniem od lat. Dzięki swojej wyjątkowej urodzie oraz wpływowym rodzicom szybko trafiła pod skrzydła jednej z najlepszych agencji i została zauważona przez portal models.com, który wybrał ją spośród tysięcy dziewczyn i umieścił w swoim zestawieniu nowych twarzy modelingu. Lis z powodzeniem bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych oraz pokazach. Tym razem dziewczyna miała okazję zaprezentować się na wybiegu u duetu projektantów Paprocki&Brzozowski.

Nastolatka po raz pierwszy pokazała się w tak odważnej kreacji. W czarnej sukience z koronkowym wykończeniem, głębokim dekoltem i odsłoniętymi ramionami wyglądała doskonale. To właśnie o tej sylwetce z pokazu w kuluarach dyskutowano najczęściej.

Iga czuła się na wybiegu jak ryba w wodzie. Ogromne zainteresowanie gości oraz fotoreporterów, które wzbudzała , nie peszyło jej ani trochę. Zobaczcie, jak córka Rusin i Lisa poradziła sobie podczas ostatniego pokazu!
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Iga Lis podbija wybiegi!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz