Iga Lis na luksusowych wakacjach w Afryce!Iga Lis po powrocie z wakacji na Mykonos wybrała się do Tanzanii. Razem z tatą, Tomaszem Lisem, odwiedziła Park Serengeti. Od jakiegoś czasu Iga Lis podbija polski show-biznes. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa postanowiła zostać modelką. Pierwsze kroki w tej branży zaczęła stawiać już w 2012 roku. Jak przyznała w jednym z wywiadów jej mama, długo rozważali wybór odpowiedniej agencji modelek. Przygotowania do podpisania kontraktu były poprzedzone wieloma dyskusjami. Ostatecznie padło na agencję Model Plus, z którą współpracują również Magdalena Frąckowiak i Małgorzata Bela.

Od początku tego roku kariera Igi Lis w modelingu nabrała tempa. Na koncie córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin ma m.in. współpracę z marką La Mania, której dyrektor kreatywną jest Joanna Przetakiewicz.

Iga pojawiła się również na wybiegu u jednego z najsłynniejszych duetów w polskim świecie mody – Paprocki&Brzozowski oraz najlepszego przyjaciela Hanny Lis, Łukasza Jemioła, jak również jednej z najbardziej prestiżowych modowych marek – MMC. Ostatnio o Idze Lis było głośno z powodów osobistych. Media pilnie przyglądały się jej relacji z Dominikiem Sadochą, który jest nową gwiazdą modelingu. Nie jest do końca pewne, czy parę łączy jedynie przyjaźń czy może coś więcej.

Grafik wyjazdowy Igi Lis w te wakacje jest naprawdę napięty. Najpierw modelka wybrała się do Włoch, zaś później z mamą podziwiała uroki greckiej wyspy Mykonos, która zyskała miano najchętniej wybieranego przez osoby związane z show-biznesem kierunku wycieczek.

Teraz wraz z Tomaszem Lisem Iga wypoczywa w Tanzanii. Na jej Instagramie można podziwiać zdjęcia m.in. ze słynnego afrykańskiego Parku Serengeti. Ojciec i córka wybrali na miejsce zakwaterowania luksusowy hotel należący do jednej z najdroższych sieci na świecie – Four Seasons. Zobaczcie, jak córka gwiazdorskiej pary wypoczywa na kolejnych wakacjach.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Iga Lis na luksusowych wakacjach w Afryce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz