Iga Lis i Taco Hemingway razem na Open’er 2018. Miłość kwitnieIga Lis i Taco Hemingway to jedna z najbardziej zaskakujących par w polskim show-biznesie. 18-letnia córka Kingi Rusin i 27-letni raper nie afiszują się swoim związkiem w internecie, ale za to chętnie okazują sobie uczucia w miejscach publicznych. Fani przyłapali parę na czułościach na Open’er Festival 2018 w Gdyni!

Iga Lis i Taco Hemingway do tej pory nie potwierdzili plotek o swoim związku i raczej nie zapowiada się na to, by mieli to zrobić w najbliższej przyszłości. Zarówno córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, jak i najpopularniejszy obecnie raper w Polsce nie chcą być celebrytami, którzy zdradzają szczegóły swojego prywatnego życia. Wygląda jednak na to, że publiczne deklaracje nie są nikomu potrzebne. Fani Taco i tak już doskonale wiedzą o jego nowej miłości! Po pierwszych doniesieniach portali o gwiazdach kolejny dowód na to, że Iga Lis i starszy od niej o 10 lat Taco Hemingway są razem, przyszedł w czasie Open’er Festival 2018. Informacje o tym, że para została przyłapana w Gdyni na czułościach docierają do nas z kilku niezależnych i uzupełniających się źródeł. – Trzymali się za rękę i całowali się na oczach ludzi. Wyglądają na naprawdę mocno zakochanych – podaje nasz informator.

Udało nam się ustalić, że Iga Lis i Taco Hemingway byli widziani razem głównie w namiocie VIP. Para musiała poczuć się w ekskluzywnej strefie bardzo swobodnie, bowiem nie kryła się tam ze swoim uczuciem. Być może nie wiedzieli lub zapomnieli o tym, że wstęp do tej strefy mają nie tylko inne gwiazdy, ale także akredytowani dziennikarze i zwykli fani, którzy wykupili najdroższe wejściówki. W grę wchodzi też opcja, że Iga i Taco stwierdzili, że dalsze ukrywanie się nie ma sensu, po tym jak informacja o ich związku i tak już przedostała się do fanów i mediów. Co myślicie?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Iga Lis i Taco Hemingway razem na Opener 2018. Miłość kwitnie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz