Idealna figura Natalii Siwiec!Natalia Siwiec z dziewczyny z piłkarskich trybun stała się ikoną stylu. Nic dziwnego, skoro ma figurę, której może pozazdrościć jej niejedna kobieta!

Natalia Siwiec od paru lat próbowała się przebić jako modelka. Przełomem w jej karierze okazały się …Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, które odbywały się wówczas w Polsce i Ukrainie. Modelka została dostrzeżona wśród publiczności podczas meczu Polska –Rosja, gdzie kibicowała naszej drużynie w czerwonej bluzce z głębokim dekoltem.

Jeszcze tego samego dnia zdjęcia Natalii Siwiec obiegły cały świat. Fani oszaleli na punkcie pięknej brunetki, która od razu została okrzyknięta Miss Euro i stała się gwiazdą, która po dzień dzisiejszy świetnie radzi sobie w polskim show-biznesie. Natalia Siwiec znalazła sposób na sukces. Modelka świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych. Jej Instagram obserwuje ponad 500 tysięcy użytkowników! Nic dziwnego, skoro Siwiec zamieszcza na nim wyjątkowo odważne zdjęcia.

Jakiś czas temu Natalia Siwiec udała się na wakacje na południe Hiszpanii, do miasta Marbella. Gorące słońce, czysta woda morska i bajeczne widoki to jedynie dodatek na wakacyjnych fotografiach modelki.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Idealna figura Natalii Siwiec!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz