Ich podróż poślubna kosztuje 100 tys. złotych!Miodowy miesiąc zostaje w pamięci zakochanej pary do końca życia. Nic dziwnego, że gdy małżonków tylko na to stać, planują swoją podróż poślubną w spektakularny sposób. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny postanowili wyruszyć w podróż dookoła świata

Najpierw był wystawny ślub, potem wielkie piłkarskie emocje, a teraz czas na wymarzony miodowy miesiąc. Marina Łuczenko (27 l.) i Wojtek Szczęsny (26 l.) wyjechali właśnie w bajkową podróż poślubną. Jak policzył Fakt, wycieczka dookoła świata może ich kosztować nawet 100 tysięcy złotych! Swoje podboje zakochani zaczęli od Japonii, a kolejnymi przystankami są Australia, Nowa Zelandia, wyspy Fidżi i obie Ameryki. W biurze podróży koszt takiej wyprawy to 60 tysięcy złotych, ale nowożeńcy – znani z zamiłowania do luksusu – zorganizowali ją na własną rękę i zamierzają zatrzymywać się tylko w najdroższych i najbardziej ekskluzywnych hotelach i kurortach.

Niestety, miesiąc miodowy w przypadku tej pary potrwa tylko dwa tygodnie, bo już w drugiej połowie lipca Szczęsny musi stawić się na zgrupowaniu swojego klubu AS Roma. Zatem, chwilo trwaj!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ich podróż poślubna kosztuje 100 tys. złotych!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz