Hubert Urbański znalazł nową miłość?!Kto by pomyślał, że Hubert Urbański (52 l.) tak działa na kobiety. Gwiazdor TVN na jednej z imprez w Krakowie tak rozgrzał śliczną gwiazdę “Blondynki” Martę Ścisłowicz (34 l.), że postanowiła pokazać mu, co skrywa pod sukienką. Nie przeszkadzali jej nawet inni widzowie, m.in. Agata Kulesza (47 l.).

Przez ostatnie dni w Krakowie odbywał się festiwal Off Camera. W ciągu dnia aktorzy spotykali się z fanami, rozdawali autografy. Nic więc dziwnego, że wieczorem musieli odreagować tę ciężką pracę. Podczas jednego z takich spotkań doszło do dość zaskakującej sytuacji.

- Wieczorem na dziedzińcu Piwnicy pod Baranami odbywało się afterparty po kolejnym festiwalowym dniu. Spotkali się Agata Kulesza, Hubert Urbański, Bartłomiej Topa, Mariusz Kałamaga oraz Marta Ścisłowicz. To właśnie ona bardzo zabiegała o uwagę prowadzącego “Milionerów” – relacjonuje nam świadek wydarzenia. – To wyglądało jak flirt. W pewnym momencie Marta stanęła przed Hubertem i podniosła do góry sukienkę, odsłaniając bieliznę.

Ciekawe, co na to partner aktorki Piotr Żurawski (33 l.).
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Hubert Urbański znalazł nową miłość?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz