Honey straszy fanów sądem!Nie milkną echa po tym jak Honorata “Honey” Skarbek pojawiła się na imprezie 4Fun TV z torebką w kształcie królika. Choć było to pod koniec września, fani gwiazdy do dziś wypominają ją tę stylizację, sugerując iż jej torebka była z naturalnego futra. Piosenkarka w końcu zabrała głos. W ostrym komentarzu na Facebooku zagroziła wszystkim sądem.

“Materiał na torebce, którą miałam od stylistki na te galę był ze sztucznego futerka- piszę to ostatni raz. Nie chciałam robić z tego tematu zamieszania, ale niestety bede zmuszona pociągnąć osoby piszące te nieprawdziwe i krzywdzące mnie i mój wizerunek informacje do odpowiedzialności prawnej. Ja nie miałam takiej świadomości, a większość osób, które ma mi cos do zarzucenia na co dzień kupuje ciuchy np. w znanych sieciówkach również wspieracie firmy, które ich zdaniem “wspierają zabijanie”, bo maja w swoich ofertach skórzane elementy, paski, buty, torebki i niestety koło sie zamyka. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja sie wstrzymuje. Chodzi mi tylko o tę jedną i konkretną sprawę, do której nie mam zamiaru wracać już publicznie, tylko kiedy bede do tego zmuszona, wykorzystam już odpowiednie organy prawne” – napisała Skarbek na Facebooku (pisownia oryginalna).

Gdy jedna z fanek nie wzięła sobie jej słów do serca, Skarbek kolejny raz puściły nerwy i zabrała głos.

„Marta trzy opcje- 1. zablokuje Cie, bo rzygam juz tym tematem i teoriami spiskowymi, chociaż na każda z nich mam racjonalny argument- będzie to odebrane zle, 2. Nie odpisze Ci- będzie to odebrane zle, 3. Odpisze Ci- będzie to odebrane zle. Życzę miłych snów!”, napisała.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Honey straszy fanów sądem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz