Honey Skarbek kupiła nowy apartamentChoć Honorata Skarbek ma dopiero 25 lat, zarobionych pieniędzy nie wydaje tylko na przyjemności i zabawę. Wokalistka woli inwestować i robi to naprawdę z głową. Piosenkarka znalazła sobie sektor, w którym czuje się pewnie. To nieruchomości! Do tych, które wokalistka już posiada, właśnie dołączyła kolejna.

– Kupiłam mieszkanie w Warszawie. Będę się tam wprowadzać na przełomie marca i kwietnia – przyznała Skarbek w rozmowie z Faktem. Gwiazda nie chce zdradzać, jak dużo kosztowała ją ta nowa inwestycja. Ceny mieszkań w centrum stolicy oscylują jednak w granicach od 10 do kilkunastu tysięcy złotych za metr kwadratowy. Wydatek był więc spory.

To nie pierwsza jej taka inwestycja. Dwa lata temu Honorata wybudowała nad Zalewem Zegrzyńskim dom, na który wydała pół miliona złotych. Wokalistka może sobie jednak pozwolić na tak kosztowne zakupy. Honorata od ponad sześciu lat zarabia na siebie jako artystka. Z koncertów, reklam i sprzedaży płyt wyciąga rocznie kilkaset tysięcy złotych. Gwiazda jest dumna z tego, że w tak młodym wieku może pozwolić sobie na wydatki, o których kilka lat temu jeszcze nie marzyła. Dodatkowo, zakup nieruchomości równa się z inwestycją w przyszłość. Takie rozwiązanie pasuje Skarbek idealnie.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Honey Skarbek kupiła nowy apartament

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz