Honey ostro walczy o zgrabną sylwetkę!Honorata Skarbek jest szczupłą dziewczyną, która bardzo dba o wygląd. Ćwiczy na siłowni, trenuje w domu. Robi wszystko, by wyglądać idealnie. A perfekcyjny wygląd oznacza wąską talię, smukłe ramiona, krągłe biodra…

Aby uzyskać wymarzony efekt, Skarbek sięgnęła po gorset! Jakiś czas temu głośno było o celebrytce, która dzięki ściskaniu podobnym pasem uzyskała talię osy pomimo przebytej ciąży. Kolejna ciąża co prawda zniweczyła wysiłki, ale prawdopodobnie niebawem znów zobaczymy zdjęcia gwiazdy w ściskającym pas gorsecie. Mowa oczywiście o Kim Kardashian.

Skarbek potrzebuje podobnych akcesoriów? Fotografie, które dodaje na swój instagramowy profil wyraźnie pokazują, że piosenkarka ma świetną figurę. Dziewczyna co jakiś czas pokazuje fanom zdjęcia z siłowni albo wykonane tuż po treningu. Na szczęście ma dystans do siebie i pełną świadomość tego, że mogą być one źle odebrane.

Moje pierwsze zdjęcie z nowej siłowni, bo było pusto w szatni. Zazwyczaj wszystkie próby związane były z szydząco-gardzącym spojrzeniem innych. Nie dziwię się. Też zerknęłabym w taki sposób na laskę, która na siłę wypina tyłek, wciąga brzuch i zasłania go ręka, żeby oszukiwać ludzi, że w miarę dobrze wygląda.

Ciekawe, czy fanki 23-latki wezmą przykład ze swojej idolki i gorsety nagle zyskają na popularności…
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Honey ostro walczy o zgrabną sylwetkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz