Honey kusi w seksownym bikiniHonorata Skarbek lubi się chwalić figurą na Instagramie. Teraz pojawiło się kolejne zdjęcie. Półnaga Skarbek pije jakiś dziwny napój przez słomkę. Honorata Skarbek kilka lat temu poważnie wzięła się za swoją sylwetkę. Wokalistka i blogerka zaczęła się zdrowiej odżywiać, nie zapomniała też o ćwiczeniach. Efekty przyszły dość szybko, dlatego też “Honey” zaczęła się chwalić swoją wypracowaną sylwetką. Kilkanaście miesięcy temu trafiła na okładkę poświęconego zdrowemu trybowi życia, regularnie też prezentuje na Instagranie zdjęcia, na których pręży się w skąpym stroju.

Teraz pojawiło się kolejne. Skarbek pręży swoje wysportowane ciało w ciekawym bikini. Jednocześnie pije jakiś napój, wychwalając jego magiczne zdolności.

Zobaczcie szczupłą Honoratę. Honorata Skarbek ma 25 lat. Na rynku muzycznym pojawiła się w 2011, kiedy to ukazał się jej debiutancki album “Honey”. W sumie nagrała cztery płyty, ostatnia z nich ukazała się w maju. Ma na swoim koncie m.in. statuetki TOPTrendy i VIVA Comet.

Honorata Skarbek jest też blogerką i modelką. Projektowała stroje, stworzyła też własną markę produkującą akcesoria modowe.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Honey kusi w seksownym bikini

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz