Heidi Klum i Tom Kaulitz zaręczeni?Heidi Klum i Tom Kaulitz to obecnie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Związek supermodelki i młodszego od niej o 16 lat gitarzysty Tokio Hotel nabiera rozpędu. Para ma już za sobą zaręczyny? Tak twierdzą media i fani! Dlaczego?

Heidi Klum i Tom Kaulitz są zaręczeni? To, co miało być zdaniem wielu fanów tylko przelotnym romansem, wyraźnie przeradza się ostatnio w poważny związek! Relacja 45-letniej modelki i osobistości telewizyjnej oraz kończącego we wrześniu 29 lat muzyka zespołu Tokio Hotel weszła w kolejny etap. Heidi nie tylko coraz częściej zabiera na spotkania z Tomem swoje dzieci, ale ostatnio zaczęła się pokazywać z… ogromnym diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym lewej ręki. Zdaniem niemieckich mediów to może oznaczać tylko jedno – Heidi Klum przyjęła oświadczyny młodszego od siebie o 16 lat chłopaka.

Heidi Klum na razie nie komentuje plotek na temat zaręczyn. Razem z Tomem przebywa ostatnio w Nowym Jorku, gdzie zajęta jest opieką nad czworgiem dzieci i pracą – aktualnie promocją amerykańskiej wersji “Mam Talent”. Przypomnijmy, że modelka występuje tam w roli jednego z jurorów. Pobyt pary w Stanach Zjednoczonych to idealna okazja dla tamtejszych paparazzi, którzy co rusz raczą nas kolejnymi zdjęciami z romantycznych spacerów i kolacji Toma i Heidi.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Heidi Klum i Tom Kaulitz zaręczeni?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz