Heidi Klum i Tom Kaulitz oficjalnie razem na galiHeidi Klum pierwszy raz pokazała się oficjalnie z nowym chłopakiem. Niemiecka supermodelka i młodszy od niej o 16 lat Tom Kaulitz z zespołu Tokio Hotel nie szczędzili sobie czułości na charytatywnej gali amfAR Cannes 2018! Zobacz pierwsze zdjęcia z czerwonego dywanu już teraz – na Gala.pl.

Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel mają za sobą debiut jako para na czerwonym dywanie. Zakochani pojawili się wspólnie na charytatywnej gali amfAR na Festiwalu Filmowym w Cannes 2018, czyli corocznej imprezie fundacji zajmującej się badaniami nad wirusem HIV i AIDS. Niemieckiej supermodelki nie mogło tam zabraknąć – od lat należy bowiem do grona gwiazd, które wspierają amfAR. Poza nimi na uroczystym bankiecie pojawili się też m.in.: Kristen Stewart, Adriana Lima, Carine Roitfled, Ellie Goulding, Ruby Rose, Paris Hilton, Jason Derulo i Pierce Brosnan.

Impreza amfAR Cannes 2018 to pierwsze publiczne wyjście Heidi Klum z jej nowym, młodszym o 16 lat chłopakiem. Do tej pory tych dwoje w romantycznych objęciach i innych intymnych sytuacjach mogliśmy oglądać razem jedynie na zdjęciach wykonanych przez mniej lub bardziej ukrywających się paparazzi. Heidi i Tom pasują do siebie? Oceńcie sami! Jedno jest pewne – podczas swojego pierwszego wspólnego wyjścia chętnie pozowali do wspólnych zdjęć i wyglądali na bardzo szczęśliwych.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Heidi Klum i Tom Kaulitz oficjalnie razem na gali

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz